Центр продажу 068 672 02 02
Замовити дзвінок

ПРОГРАМА
ОБМІНУ
НЕРУХОМОСТІ
  Якщо ви хочете купити котедж в Клубному домі Villa Italia, але не маєте необхідної суми грошових коштів - скористайтеся унікальною послугою «Обмін старої квартири на нову». Ви можете кардинально поліпшити свої житлові умови, обмінявши наявний у Вас об'єкт нерухомості на новий, сучасний і комфортабельний котедж в Клубному домі Villa Italia.

  П'ЯТЬ ПРОСТИХ КРОКІВ ДО НОВОГО КОТЕДЖА В КЛУБНОМУ ДОМІ VILLA ITALIA:

  1. Оцініть наявний у Вас об'єкт нерухомості у експертів відділу обміну і виберіть разом з менеджерами відділу продажів, відповідний котедж - новобудову в Клубному домі Villa Italia
  2. Укладаєте Агентський договір на реалізацію Вашої нерухомост. Підпишіть заявку на бронювання котеджу, який Вам сподабовся на термін до 30 календарних днів.
  3. Після знаходження Покупця на Вашу нерухомість і укладення з Покупцем Договору авансу, підтвердіть бронь на обраний Вами котедж і заплануйте терміни проведення операції купівлі-продажу Вашої нерухомості.
  4. Визначте разом з менеджерами відділу продажів Клубному домі Villa Italia дату і умови підписання Договору купівлі-продажу з Забудовником на обраний Вами котедж.
  За додатковою інформацією звертайтесь до відділу продажів за тел. 068 672 02 02

Продаж котеджів
"Вілла Італія"
068 672 02 02
або замовте дзвінок
Приєднуйтесь до нас в соц. мережах