ПРОГРАМА
ОБМІНУ
НЕРУХОМОСТІ
Якщо ви хочете купити котедж в Клубному домі Villa Italia, але не маєте необхідної суми грошових коштів - скористайтеся унікальною послугою «Обмін старої квартири на нову». Ви можете кардинально поліпшити свої житлові умови, обмінявши наявний у Вас об'єкт нерухомості на новий, сучасний і комфортабельний котедж в Клубному домі Villa Italia.

П'ЯТЬ ПРОСТИХ КРОКІВ ДО НОВОГО КОТЕДЖА В КЛУБНОМУ ДОМІ VILLA ITALIA:

1. Оцініть наявний у Вас об'єкт нерухомості у експертів відділу обміну і виберіть разом з менеджерами відділу продажів, відповідний котедж - новобудову в Клубному домі Villa Italia
2. Укладаєте Агентський договір на реалізацію Вашої нерухомост. Підпишіть заявку на бронювання котеджу, який Вам сподабовся на термін до 30 календарних днів.
3. Після знаходження Покупця на Вашу нерухомість і укладення з Покупцем Договору авансу, підтвердіть бронь на обраний Вами котедж і заплануйте терміни проведення операції купівлі-продажу Вашої нерухомості.
4. Визначте разом з менеджерами відділу продажів Клубному домі Villa Italia дату і умови підписання Договору купівлі-продажу з Забудовником на обраний Вами котедж.
5. Підпишіть в призначений день Договір пайової участі і зробіть оплату в порядку і строки, передбачені Договором

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу продажів за тел. 050 303 00 20

Продаж котеджів
"Вілла Італія"
050 303 00 20
або замовте дзвінок
Приєднуйтесь до нас в соц. мережах